Lauko durys
2018 November 4

Lauko durys

ENERGETINIO NAUDINGUMO A+, A++ KLASĖ !

Durys, kurios apsaugos, papuoš eksterjerą ir taupys energiją

Tai itin šiltos (A+ klasės) ir saugios lauko durys pagamintos iš metalo ir medžio konstrukcijos, kurioms naudojama drėgmei atspari apdaila UMIDAX arba medžio Okoume plokštė. Šios durys gali būti eksploatuojamos net tokiose patalpose, kurias skiria didelis temperatūros skirtumas (nuosavuose namuose, kotedžuose, spec. paskirties patalpose, kur lauko durys reaguoja tiesiai su kambario temperatūra). Šių durų šilumos pralaidumo koeficientas U 0,78 [W / (m² · K)]. Su šiomis durimis išvengsite kondensavimo problemų su kuriomis dažniausiai įprastos lauko durys. Mūsų pritaikyta unikali technologija leidžia išvengti šių problemų.

DURŲ STAKTA gaminama iš uždarų plieno profilių (sroris 2 mm.), kurie jungiami su medžio konstrukcija (staktos storis 120mm ). Visa konstrukcija yra “L” formos, todėl tarpas tarp staktos ir varčios yra sandarinamas trimis sandarinimo tarpinėmis.

DURŲ VARČIA taip pat gaminama iš uždarų plieno profilių (storis 2 mm.) kurie jungiasi su medžio konstrukcija (varčios storis 85 mm.). Iš lauko pusės durų varčią dengia 1,5 mm. storio plieno lakštas.

DURŲ VARČIOS APŠILTINIMUI pirmame etape naudojamos specialios dviejų komponentų putos, kurios išsiplečia uždaruose plieniniuose varčios profiliuose. Antrame etape sudedamos Termo vatos plokštės 2 cm. storio, ji dedama į duris trimis sluoksniais taip išsaugant geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes.

STIKLINIMUI gaminamas paketas iš trijų 4 arba 6 mm. storio stiklų (storis 54 mm.). Standartinėje komplektacijoje montuojamas skaidrus arba 40% rudai tonuotas stiklo paketas. Taip pat galima pasirinkti stiklo formas bei raštus iš mūsų raižinių katalogo.

2 APSAUGINIAI KAIŠČIAI, kurie apsaugo duris nuo išlaužimo nupjovus vyrius.

DURŲ VYRIAI naudojami Italų gamybos 20 mm. skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų itin lengvas. Šioje komplektacijoje virinami 3 vyriai, kad durys “nesėstų”.

APDAILINĖ OKOUME PLOKŠTĖ – viena iš brangiausių ir kokybiškiausių plokščių rinkoje. Ji gaminama iš gabonmedžio – Afrikoje augančio medžio, naudojamo laivų gamyboje) lukšto, apačia iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Vidurinis plokštės sluoksnis taip pat yra iš okoume medienos, tačiau, priklausomai nuo plokštės storio, vidurinė dalis gali būti iš vieno sluoksnio arba trijų. Tarpiniai plokštės sluoksniai yra iš minkštesnės medienos mahagoni (raudonmedis). Plokštė lakuojama 4 spalvomis. Su šia plokšte jūs savo šarvuotų durų neatskirsite nuo durų pagamintų iš medžio masyvo.

SPYNOS komplektuojamos pagal kliento norus ir pageidavimus. Naudojame tik garsių ir žinomų gamintojų spynas tokias kaip “MOTTURA”, “DORMA”, “EVVA” ir kt.

Norint gauti maksimalią durų termoizoliaciją rekomenduojame į duris nekomplektuoti seifinių spynų (seifinių spynų korpuso negalima apšildyti varčios viduje ir durys peršala per spyną).

Lauko Durys “Termo Plius” U=0,78[W / (m² · K)]

GARANTIJA 3 metai.

 

Galerija