Vidaus Durys
2018 November 4

Vidaus Durys

Itin Kokybiškos Vidaus Durys

 

Medinės vidaus durys – tai durys tiems, kurie mėgsta išskirtinį interjerą, tikrą ir natūralią medieną. Medinės durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, beržo, pušies ir kitų vientisos ar klijuotos medienos rūšių.

 Pati mediena išdžiovinta iki 8±1 % drėgnumo. Durų gamybai naudojami PVA D3 ar D4 klasės klijai. Durys yra lakuojamos, dažomos arba beicuojamos. Durys stiklinamos įvairaus dizaino ir spalvų stiklu. Durų staktos gaminamos standartinių matmenų arba praplatintos pagal sienų storį. Duris sudaro stakta ir varčia. Varčia – rėmas su įsprūdais, dekoratyvinėmis juostomis arba be jų. Durų varčios gaminamos su užkaitu, o į staktą įleidžiama tarpinė – tai užtikrina durų sandarumą, pagerina garso izoliaciją.

Staktos gaminamos 80-120 mm pločio arba praplatinamos pagal sienų storį. Į duris statomi reguliuojami vyriai su rudos, geltonos ar chromos spalvos gaubteliais. Spynas bei rankenas galite pasirinkti iš mūsų katalogų. Durys gali būti su slenksčiu arba be jo.

Įmonė neapsiriboja vien tik savo siūlomais variantais – yra galimybė pagaminti medines įsprūdines duris pagal užsakovo ar jo architekto – dizainerio sukurtą projektą. Tokias originalias nestandartines duris gaminant, galima jas derinti su jau esamu namų interjero dizainu.